Firewalking pro neziskovky – ukázkový seminář

Občanské sdružení EKOCENTRUM SKŘÍTEK POLIČKA ve spolupráci s FIREWALKING.CZ si vás dovoluje pozvat na ukázkový seminář „Přejděte pro nás ohněm“. O co se jedná?

Všechny neziskovky (zvláště ty menší) vědí, jak těžké je sehnat peníze na činnost, ať už se to týká sociální pomoci, ochrany životního prostředí, environmentální výchovy, protidrogové prevence a dalších.

My vám nabízíme profesionálně vedený půldenní seminář „Přejděte pro nás ohněm“, během kterého se účastníci připraví na večerní zážitek, kdy přejdou přes žhavé uhlíky. Vaše neziskovka zajistí sponzory, kteří za svůj zážitek zaplatí, a místo, kde se akce uskuteční (klidná místnost pro přípravu a zatravněný venkovní prostor, kde lze rozdělat větší oheň a vytvořit koberec žhavých uhlíků. Zajistíte propagaci v místních i nadregionálních médiích, která jednak přivede zájemce o účast a zároveň zviditelní vaši organizaci (to je další přínos, který vám může v budoucnu přivést další sponzory).

Ve světě tento způsob fundraisingu není neobvyklý – po zadání hesla „charity firewalking“ vám Google vyjede více než 23 000 odkazů. V České republice, pokud je nám známo, nikdo nic podobného dosud nedělá. Proto vám nabízíme jedinečnou možnost zúčastnit se prvního ukázkového semináře „Přejděte pro nás ohněm“. Na něm si můžete v praxi vyzkoušet, co vám nabízíme, zjistit, co je potřeba zajistit pro zdárný průběh akce u vás, a zeptat se na cokoliv, co vás bude zajímat. Stejně jako na běžném semináři, ani zde nebude nikdo nikoho nutit k přechodu přes žhavé uhlíky, ale v každém případě zažijete úžasnou atmosféru.

Seminář povede Ing. Ivo Janeček, který má více než desetileté zkušenosti s vedením otevřených i firemních seminářů. Na jeho kurzech přešlo přes žhavé uhlí několik tisíc lidí v Čechách i v zahraničí.

Nenechte se odradit předsudky, že to nejde, že to nefunguje, že to nedokážete. Přijeďte si udělat vlastní názor a potom se svobodně rozhodněte, jestli je to cesta, jak pro vaši organizaci získat peníze na rozvoj aktivit, kterým se věnujete.

Termín: 27. května 2010, od 14 do 22 hodin

POZOR! Pro malý počet zájemců je seminář zrušen.

Místo: Skautská základna Maděra v Telecím u Poličky: mapa zde
GPS: 49°41’34.974″N, 16°9’28.913″E

Cena: Seminář je ZDARMA.
Budeme pouze vybírat příspěvek 200 Kč na občerstvení a pronájem základny.

Co s sebou? Oblečení pro pobyt v přírodě.

Na základně je možno po skončení semináře přespat na postelích nebo matracích ve vlastním spacáku. Cena je 150 Kč

Přihlášky a organizační dotazy:

Ekocentrum Skřítek Polička

Pomezí 128

569 71 Pomezí

E-mail: ekocentrumskritek@seznam.cz,

web: www.ekocentrumskritek.cz

Tel: 731 563 819

Technické záležitosti:

Ing. Ivo Janeček

E-mail: ivo.janecek@iol.cz

www.firewalking.cz

Tel. 603 526 243

Leták v PDF ke stažení zde