Učitelé z hvězd a beseda s Viliamem Poltikovičem

Ve čtvrtek 11. října 2012 od 20 hodin v Divadelním klubu v Poličce

Snímek Učitelé z hvězd vznikl v době, kdy V. Poltikovič pátral v jihoamerickém Peru po stopách mimozemské inteligence na Zemi.
Vědecká pozorování i mnohé osobní zkušenosti nasvědčují tomu, že žijeme v mnoharozměrné realitě, kde se vzájemně prolíná a ovlivňuje bezpočet světů, vesmírů s vyšším počtem dimenzí. V Peru, kde byl film natáčen, je řada zvláštních energetických zón a stovky lidí velmi často pozorují podivuhodné světelné objekty, které označujeme jako UFO. A nejde jen o pozorování objektů, ale i zvláštních humanoidních bytostí. Svědectví o tom ve filmu podávají nejen vesničané, ale i vojenští piloti, starostové měst a vládní expert na jev UFO. Peruánští šamani spolupracují s bytostmi z jiných světů, dimenzí odedávna – pomáhají jim léčit lidi a učí je. Ve filmu je i vysvětlení obrazců na planině Nazca a zmínka o zvláštních schopnostech zvířat jako je například teleportace termití královny.

Viliam Poltikovič je český dokumentarista a spisovatel, autor více než 120 dokumentárních snímků. Před rokem 1989 točil filmy s psychologickou a sociologickou tématikou, po roce 1989 se zaměřuje na dokumentární filmy s převážně duchovní tématikou. Pracuje i jako kameraman, fotograf a píše knihy. Dosud natočil přes 120 filmů a pracuje zejména pro Českou televizi.

Vstupné: 50 Kč

Pozvánku v PDF si můžete stáhnout zde.

Tuto akci finančně podpořily Pardubický kraj a město Polička.